• Исходный типоразмер
  /
  R
  Новый типоразмер
  /
  R
  Подобрать шины
    Ширина шины, мм Высота профиля, мм Внутренний диаметр, мм Внешний диаметр, мм
  Исходный 175 123 330 575
  Новый 185 139 356 633
  Разница 10 16 26 58
  Дорожный просвет изменится на 29 милиметров
  Показания спидометра: км/ч
  0
  300 км/ч
  Реальная скорость: 159 км/ч
  Погрешность: 9 км/ч
Регіональні представництва:
Виберіть найближчу філію зі списку:

PREMIORRI Solazo S Plus PREMIORRI Solazo S Plus
Літня шина PREMIORRI Solazo S Plus з асиметричним малюнком протектора для 16, 17 та 18 дюймових шин. Нова літня шина PREMIORRI Solazo S Plus з асиметричним малюнком протектора для 16, 17 та 18 дюймових шин, моментально та точно реагує на всі рухи керма. Інноваційна рецептура гумових сумішей підвищує стійкість шини до зносу та гарантує високу міцність, яка є не замінною на дорогах з вибоїнами та рваними рельєфами.
Літня шина ROSAVA ITEGRO Літня шина ROSAVA ITEGRO
Літня шина ROSAVA ITEGRO Сучасний дизайн малюнка протектора, лаконічність форм та елементів, унікальні властивості у складі гуми. Нова літня шина ROSAVA ITEGRO дедалі популярніша серед автовласників. Сучасний дизайн малюнка протектора, лаконічність форм елементів, унікальні властивості інгредієнтів у гумових сумішах забезпечують керованість автомобіля у сонячну та дощову погоду. До літа 2018 року представлено 16 типорозмірів з посадковим діаметром - 13, 14, 15, 16 дюймів.
Тест шини Premiorri Solazo S Plus Тест шини Premiorri Solazo S Plus
Бліц-тест літніх шин Premiorri Solazo S Plus, до виробництва якої за програмою off-take розпочала компанія Росава Нещодавно презентована шина Premiorri Solazo S Plus, унікальна продукція компанії «Росава». Новинка не схожа на жодний виріб, що раніше випускався в Білій Церкві за 45-річну історію підприємства. Насамперед тому, що це перша 17-дюймова легкова шина, зроблена на заводі «Росава». Це перша шина з асиметричним малюнком протектора згідно з останніми тенденціями світової шинної індустрії. При виробництві такої шини використовується гумова суміш із підвищеним вмістом силіки.
Шипи або Липучки. Що краще? Шипи або Липучки. Що краще?
Відео тестування двох видів шин у найрізноманітніших зимових умовах.
Michelin – шины X-Ice North 4 Michelin – шины X-Ice North 4
Новинка від Michelin. Продуманий дизайн та відмінні ходові якості. Зимові легковики з спрямованим шипованим протектором, які стануть новинкою зимового сезону 2018/2019.